Kurumsal Hakkımızda

İnoksdesign

Endüstriyel mutfak sektörünün köklü lideri ve inovatif markası İnoksan, yenilikçi tasarımlarıyla her geçen gün daha da büyüyor.

Uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanıma dayalı ekipmanlarıyla en çok tercih edilen markalardan biri olan İnoksan, daha dekoratif, daha estetik ve fonksiyonel açık büfe servis hatları ve servis arabalarını İnoksdesign markası ile müşterilerine ve kullanıcılarına sunmaya devam ediyor.

Projelendirdiği profesyonel mutfaklar ile dünyanın en prestijli kuruluşlarının tercihi olan İnoksan'ın, sektördeki deneyimini kullanan İnoksdesign, 2006 yılından bu yana sahip olduğu teknolojiyle modüler ve estetik ürünler geliştirerek, hız, hijyen, yüksek performans, enerji ve zamandan kazanç sağlayan ürünler üretiyor.

İnoksdesign'ı tercih edenlerin isteğine göre tasarlanan açık büfe üniteleri, kullanıcılarına ergonomik ve fonksiyonel alanlar içerisinde hareket etme imkanı sağlıyor. Açık büfe ünitelerinin yanı sıra bar bankoları, servis arabaları ve servantlar gibi bir çok servis ekipmanını da üreten İnoksdesign, sektöre hızlı ve yenilikçi çözümler sağlıyor.
İnoksdesign'ın iç mimarları ve endüstriyel tasarımcıları tarafından dizayn edilen açık büfe ve servis stantları sadece otel ve restoranlara değil, birçok işletmeye farklı noktalarda uyarlanabilme özelliğine sahip.
AVM, kafeterya, pastane, şarküteri gibi mekânların satış bankoları, teşhir üniteleri ve iç dekorasyona ilişkin ahşap ve paslanmaz ürünlerin tasarım ve imalatını da yapan İnoksdesign'ın tüm ürünleri İnoksan'ın Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren 20.000 m2 kapalı alanda kurulu fabrikasında imal ediliyor.

Bursa’dan çıkıp bir dünya markası olan İnoksan, İnoksdesign markası ile Avrupa pazarından daha fazla pay almayı hedefliyor.