Kurumsal Hakkımızda

Başkanın Mesajı

Değerli Paydaşlarımız,

Gurur ve coşkuyla kutladığımız 44. yılımızda, siz değerli iş ortaklarımıza ve tüm ekibimize içten teşekkürlerimizi sunarız. Bu uzun süreçte, heyecan ve tutkuyla çalışarak birçok başarılı projeye imza atarken İnoksan markamızı yurt içinde ve yurt dışında en iyi şekilde temsil etmeye devam ettik.

İhracat alanındaki gücümüzü artırarak, uluslararası alanda güveni pekiştiriyor ve şirketimizi daha üst seviyelere taşıma azmiyle yol alıyoruz. 2023'teki yurtdışı başarılarımızı, 2024'te yeni projeler ve iş birlikleriyle büyüterek sürdürme kararlılığı içindeyiz. Yeni ihracat pazarlarındaki talepleri karşılamak ve sürekli talep yaratmak amacıyla yerli katma değeri yüksek ürünlere yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Ar-Ge çalışmalarına daha çok bütçe ayırarak sektöre değer katan projeleri hayata geçirmeye devam ediyoruz.

İnoksan Ar-Ge Merkezi'nde geliştirdiğimiz yeni ürünleri 2024 yılında da global pazarlarda sunmaya devam edeceğiz. Yaptığımız yeni yatırımlar, üretim yöntemlerindeki yenilikler ve dünya genelindeki gelişmelere ayak uydurarak, ihracat yaptığımız ülkelerin sayısını ve yurtdışı satış oranlarımızı artırmak adına kararlılıkla ilerliyoruz.

Geride bıraktığımız 44 yıl boyunca, İnoksan ailesinin bir parçası olan, bize inanan, fikirleri ve emeğiyle katkı sağlayan herkese içten teşekkür ediyoruz. Ülkemize olan inancımızla yeni dönemde de katma değer yaratmaya devam edecek, yatırımlarımıza ve istihdam sağlamaya devam edeceğiz. Yenilik ve öncülük geleneğimizle  İnoksan ailesi olarak 2024 yılında da daha iyi bir geleceğe doğru ilerliyoruz.

Saygılarımla

Vehbi Varlık

İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı