ÇAĞRI MERKEZİ
0850 290 44 00

HABER DETAYI
İnoksan

İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık’tan gençlere tavsiye:

Hedefinizi belirleyin ve risk alın!

İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık, Uludağ Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren Uludağ İnsan Kaynakları Topluluğu’nun düzenlediği İnsan Kaynakları Kongresi’nde gençlerle buluştu.

İnoksan’ın doğuşundan bugüne kadar geride kalan önemli kilometre taşlarını üniversitelilerle paylaşan Vehbi Varlık, geleceğin profesyonellerine tavsiyelerde de bulundu.

 

Endüstriyel mutfak sektöründe 35 yılı geride bırakan ve yenilikleriyle sektöre yön veren İnoksan’ın Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık, Uludağ Üniversitesi’nin bünyesinde faaliyet gösteren Uludağ İnsan Kaynakları Topluluğu’nun (Ulinka) düzenlediği İnsan Kaynakları Kongresi’nde gençlerle bir araya geldi.

Geleceğin iş insanlarına kendi yaşadığı tecrübeleri ve İnoksan’ın doğuş hikayesini anlatan Vehbi Varlık, gençlere iş dünyasıyla ilgili tavsiyelerde de bulundu.

1980 yılında kurdukları İnoksan’da 3 kişi olarak çıktıkları yolculukta bugün 400 kişiye ulaştıklarını belirten Varlık, 6 büyük şehirde bölge müdürlüğü bulunan, 5 kıtaya ihracat yapan, 60 farklı yabancı firmanın temsilciliğini üstlenen, Türkiye’de 40 perakende bayi, 90 yetkili teknik servis ağına sahip olan bir firma olarak faaliyet gösterdiklerini söyledi.

Varlık: Başarı için uzmanlık alanınıza odaklanın…

Panelde geleceğin profesyonellerine tavsiyelerde de bulunan Varlık, doğru stratejinin fazla satmak değil karlı satmak üzerine kurulması gerektiğini dile getirdi. Varlık, “İş dünyasında adım attığınızda giderlerinizi ve stoklarınızı kontrol etmek, verimliliği ve yenilikçiliği artırmak için çalışmalısınız. Öte yandan firmanızda çalışan personellerin görüşlerini asla göz ardı etmemelisiniz. En önemli konu ise başarıya ulaşmak için uzmanlık alanıza odaklanmalısınız” dedi.

Öte yandan geriye baktığında, iniş çıkışlarıyla zorlu bir zirve yürüyüşünü gerçekleştirdiğini söyleyen İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık, yarını düşünen yönetim anlayışlarıyla kolay elde etmedikleri başarıyı yıllarca muhafaza edip, daha da ileriye taşımayı hedeflediklerini söyledi.

 

Pazartesi’den Cumartesi’ye Çağrı Merkezimiz Hizmetinizde!

TEKLİF AL

MARKALARIMIZ

Tanıtım Filmimizi İzleyin

Bizi Arayın 0850 290 44 00

Bizi Takip Edin