Gündem - Haberler

İnoksan, İtalya’ya çıkarma yaptı!

Endüstriyel mutfak sektörünün parlayan yıldızı İnoksan, globalde sesini duyurmaya devam ediyor. Sektörün en önemli fuarlarından biri olan Host Milano’ya bu yıl da inovatif ürünleriyle katılan İnoksan, İtalya’ya çıkarmasında sektörün yoğun ilgisini gördü. 80 farklı ülkeden 400’ün üzerinde ziyaretçi İnoksan standını ziyaret etti.

25 Ekim 2017 Çarşamba
İnoksan, İtalya’ya çıkarma yaptı!

Sektörün en önemli global fuarlarından biri olan Uluslararası Otel Ekipmanları Fuarı Host Milano, bu yıl 20 – 24 Ekim tarihlerinde İtalya’nın Milan kentinde gerçekleşti. Ürün kalitesi ve tasarım bazında İtalya’daki rakipleriyle uluslararası arenada karşılaşan İnoksan, ödüllü Ar-Ge merkezinin inovatif ürünleriyle fuarda görücüye çıktı. Modüler pişirme grupları, bulaşık yıkama makineler, buzdolapları, özel tasarım İnoksdesign açık büfe üniteleri ve İnosmart dokunmatik fırın serisi İnoksan’ın fuar vitrinini oluşturdu. Görkemli standında sektörün yoğun ilgisi ile karşılanan İnoksan, yurtdışı iş ortaklarıyla temaslarda bulundu.  

İnoksan’ın yeni nesil İnosmart Touch Screen fırınları, monoblok pişirici ada ünitesi, yeni jenerasyon 900 seri modüler pişirici grubu ve yeni tasarımlar içeren açık büfeler fuarın en fazla ilgi gören ürünleri oldu. Fuar boyunca özellikle büyük toptancı firmalarla görüşmeler yapan İnoksan, adetli satışlara yoğunlaştı.

5 kıtada 100’den fazla ülkeye ürünlerini ihraç ederek, dünya arenasında da yenilikçi ürünleri ile boy gösteren İnoksan, yurtdışı fuarlarına büyük önem veriyor. Ürettiği ürünlerin %30'unu ihraç etme başarısı gösteren mutfağın lideri; 10 yılı aşkın süredir B.A.E Gulfhost Dubai, İtalya Host Milano, PIR Moscow Rusya, 2 yıldır ABD NRA Chicago, NAFEM Orlando, Suudi Arabistan Saudi Horeca Riyadh, Romanya Gastropan, Etiyopya Hotel Show Addis Ababa, 6 yıldır Singapur Food & Hotel Asia ve Çin’de Hotelex Shanghai fuarlarına katılıyor.