ÇAĞRI MERKEZİ
0850 290 44 00

HABER DETAYI
İnoksan

İnoksan, 101 İstanbul Lezzeti Festivali’ne mutfak çözümleriyle damgasını vurdu

Türkiye’de endüstriyel mutfak sektöründe yeniliklerin öncüsü İnoksan, İstanbul'un efsanevi 101 lezzetini ağırlayan festivale
mutfak sponsoru olarak destek verdi. Festivalde en güzel lezzetler
İnoksan’ın mutfaklarında pişirildi.

 

İstanbul'un en iyi restoranlarını ve tatlarını aynı çatı altında buluşturan 101 İstanbul Lezzeti Festivali’nin üçüncüsü yoğun bir katılımla gerçekleşti. 26 Nisan Pazar günü Sait Halim Paşa Yalısı’nda düzenlenen festivale, İnoksan da mutfak sponsoru olarak destek verdi. 3 farklı mutfak kuran İnoksan, mutfak çözümleriyle profesyonellerden ve ziyaretçilerden tam not aldı.

Öte yandan festival alanına gelen lezzet meraklıları, İstanbullular tarafından seçilen 101 eşsiz lezzeti tatma şansı yakalarken; ilgiyle takip ettikleri yemek yazarları, şefler ve gurmelerle sohbet etme fırsatı buldu.

101 İstanbul lezzetine sohbetiyle renk katan yemek kitabı yazarı ve programcı Refika Birgül’ün İnoksan mutfağında yaptığı hamburger gösterisi ise tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başardı. Birgül’ün festival konukları arasından seçtiği 10 kişi, kendi hamburgerlerini yapıp ızgarada pişirirken, yarışmanın birincisi sürpriz bir hediyenin sahibi oldu.

Pazartesi’den Cumartesi’ye Çağrı Merkezimiz Hizmetinizde!

TEKLİF AL

MARKALARIMIZ

Tanıtım Filmimizi İzleyin

Bizi Arayın 0850 290 44 00

Bizi Takip Edin