ÇAĞRI MERKEZİ
0850 290 44 00

HABER DETAYI
İnoksan

Frima VarioCooking Center MULTIFICIENCY® İnoksan güvencesiyle şimdi Türkiye’de

Müşterilerine her zaman en ileri teknolojiyi sunmayı ilke edinen İnoksan, dünya çapındaki binlerce profesyonel mutfakta uzman şeflerin vazgeçilmezi haline gelen VarioCooking Center MULTIFICIENCY®’i Türkiye’deki işletmelerle buluşturdu.

VarioCooking Center MULTIFICIENCY®, kavurma, haşlama, kızartma, ızgara, kısık ateşte pişirme, basınçlı pişirme ve Sous-Vide yöntemiyle pişirme dahil tüm işlemleri sadece tek bir cihazda bir araya getirerek, mutfak teknolojisindeki çok fonksiyonluluk trendini hızlandırdı.

İnoksan, Avrupa’nın çeşitli şehirlerindeki profesyonel mutfaklarda kurulu 17.500 cihazla şeflerin ve işletmelerin yüzünü güldüren Frima VarioCooking Center MULTIFICIENCY®’yi, Türkiye tek temsilcisi olarak ülkemizdeki seçkin işletmelere kazandırmaya devam ediyor.

VarioCooking Center MULTIFICIENCY® hakkında bilgi veren İnoksan Satış Şirketi Genel Müdürü Esra Altay Batkın şunları söyledi: “Klasik pişirme yöntemlerine göre 4 kata kadar daha hızlı ve %40 daha düşük enerji sarfiyatı ile VarioCooking Center MULTIFICIENCY® günümüz dünyasında profesyonel mutfakların en çok ihtiyaç duyduğu zaman ve enerji tasarrufunu bir arada sunuyor. Birçok fonksiyon için tek bir cihaz kullanmanın profesyonel mutfaklarda sağladığı yer tasarrufu da hem gittikçe küçülen mekanlar için eşsiz bir çözüm hem de kullanıcı açısından yalın bir çalışma ortamı yaratıyor.”

Hafta İçi Her Gün Çağrı Merkezimiz Hizmetinizde !

TEKLİF AL

MARKALARIMIZ

Tanıtım Filmimizi İzleyin

Bizi Arayın 0850 290 44 00

Bizi Takip Edin