İNOKSAN GAZLI KOMBİ (BUHARLI) FIRIN İLE YÜKSEK TASARRUF

İNOKSAN GAZLI KOMBİ  (BUHARLI) FIRIN İLE YÜKSEK TASARRUF

“Kazandıran Mutfak” vizyonuyla kullanıcılarının ihtiyacına en iyi şekilde cevap verebilen, yüksek teknolojinin sunduğu en verimli ürünleri sunan İnoksan, şimdi de Gazlı Kombi (Buharlı) fırını geliştirdi.  Gazlı Kombi (Buharlı) fırın hem iş yeri sahibine hem de ustaların ihtiyaçlarına hızlı ve tasarruflu çözümler sunuyor…

 Profesyonel mutfaklarla 1980 yılından bu yana ilkleri buluşturan İnoksan bir yeniliğe daha imza attı. Türkiye’de bir ilk olacak yüksek tasarruf sağlayan Gazlı Kombi (Buharlı) fırın Mart ayında satışa çıktı… Yüksek teknolojinin sunduğu üstün yanma performansı ile enerji tasarrufunu sağlayan bu fırınlar aynı zamanda mükemmel tasarımı ile can güvenliği, hijyen, ergonomi ve kullanım kolaylığı açısından da öne çıkıyor. Birçok yemeği aynı anda pişirebilme, hızlı soğutma, tek tuşla yemek pişirme gibi özellikleri ile ustaların işini kolaylaştırır.

 Gazlı Kombi (Buharlı) fırın ile enerji, zaman, mekan tasarrufu…

 Her türlü ızgara yemeği kısa sürede ve tam kıvamında lezzetlerle hazırlayabilen İnoksan Gazlı Kombi Fırın, grill ızgaralar ile biftek, balık ve sebzeler üzerinde tipik ızgara deseni oluşturulabiliyor. Derin dondurulmuş yemekleri de hızlı bir şekilde kızartabilen İnoksan Kombi fırın başında beklemeye gerek kalmadan tüm ızgara yemekleri yapabilmesi ile mutfakta ustaların zamandan tasarruf ederek farklı işlere gönül rahatlığı konsantre olmalarını sağlıyor. Özel aparatları sayesinde, çevirmeye gerek kalmadan etlerin alt kısmı da mükemmel bir şekilde kızartabilen Kombi fırın ile doğru fan devri ve nem oranı ayarladığında istenilen kalitede hamur işlerini hazırlamak da  mümkün… Geleneksel pişirme yöntemleri ile karşılaştırıldığında pişirme süresi büyük ölçüde kısalırken, kızartma yapımında yüzde 50′ye varan önemli bir azalma sağlanıyor.

 Yemeklerde kalite kaybına yol açan banket yöntemine farklı bir boyut getiren İnoksan Kombi fırın ile yemekleri sıcak tutma yöntemi tarihe karışıyor. Banket sistemi sayesinde stres ve koşturmacadan uzak çalışma sunan Kombi fırınla ustalar sunuma zaman ayırırken, tek düğmeyle yemekler taze pişmişten bile daha iyi olacak.

 İnovatif çalışmalara imza atan İnoksan AR-GE departmanı sektörün dinamiklerini ve ihtiyaçlarını göz önünde tutarak yeniliklere imza atıyor. İnoksan hem işyeri sahiplerinin hem de ustaların ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılarken sektörün iyileştirilmesine ve de gelişmesine ön ayak olunuyor. Son olarak Gazlı Kombi (Buharlı) fırını tüketicisiyle buluşturan İnoksan “Kazandıran Mutfak” vizyonu ile yol alırken maksimum fayda sağlamaya devam edecek..

Bu yazı Basin Bültenleri kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>